ایجاد وبلاگ فارسی در پرشین بلاگ

برای ایجاد یک وبلاگ در پرشین بلاگ، اولین کاری که باید بکنید این است که در پرشین بلاگ عضو شوید. پس از عضویت شما می توانید چندین وبلاگ بسازید.

عضویت در پرشین بلاگ 

 وارد صفحه عضویت شوید و یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید (نام کاربری برای وارد شدن به سایت است. و لزوما با آدرس وبلاگ یکی نیست). در هنگام وارد کردن پسورد حواستون باشه که کیبورد شما در حالت فارسی نباشه. 

ایمیل خصوصی خیلی مهمه. چون اگه پسوردتون رو گم کنید، پسورد جدید به این ایمیل ارسال خواهد شد. 

سوال امنیتی را روی یکی از سوال ها تنظیم کنید و جوابشو زیرش بنویسید. بعد هم کد امنیتی رو نوشته و تیک مربوط به توافقنامه رو بزنید. با فشردن دکمه ثبت نام ، کار تمومه .

اگه ثبت نام با موفقیت پیش بره ، شما وارد صفحه مدیریت مرکزی میشین و اینجا میتونید دکمه ایجاد وبلاگ رو بزنید و یک وبلاگ درست کنید. در این مرحله است که شما آدرس وبلاگ خود را تعیین میکنید که حتما باید انگلیسی باشه ولی تیتر وبلاگ میتونه فارسی و انگلیسی باشه. 

برای اینکه مطمئن بشین که آدرس مورد نظر شما رو کسی قبلا ثبت نکرده ، پس از نوشتن آدرس ، اون لینک زیرش رو که نوشته "آیا نام فوق آزاد است" یکبار کلیک کنید تادر صورتی که این وبلاگ توسط دیگری ثبت شده، یک آدرس دیگه انتخاب کنید.

در نهایت دکمه ایجاد رو بزنید. وبلاگ جدید مبارک. 

/ 78 نظر / 290 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هستی فتاحی

می زنم از وسط نصفت می کنم

مهشید

خیلی خیلی خیلی خوب بود [دست][دست][تایید][تایید] مرسی از ته قلبم میگم واقعا خییییییییییلی بم کمک کردی عالی بود[قلب][قلب][متفکر][متفکر] به وبلاگم هم سر بزن[تلفن][وحشتناک][لبخند][خنده] نظر .... یادت نره هاااااااااااااااااااااا[تلفن][تلفن][شوخی] بای بوس [ماچ][ماچ][خداحافظ][خداحافظ]

تیام

می شه بگید پرشین بلاگ اسون تره یا...............................بدو بدو بگو[زودباش]

اصلا کمکم نکرد [ناراحت]

uranus

وااااااااااااااییییی معرکه بود

ترانه

سلام[قلب]خیلی به دردم خورد مسیییییییییی[ماچ]فقط واسه من نمیشه[خمیازه]ولی کاش بشه[رویا]ولی بازم ممنون[بغل]

sara

کاش تصویری اموزش میدادید بهتر بود

kim helya

من ر کاری می کن نمی تونم و بسازم اصلا همون اول که همه چیزمو می زنم ارو می ده

خودم

نمیشه بی... نمیشه بی............نمیشه کث...[اوغ]